Babuszka Agafia to marka, którą bardzo dobrze znają miłośnicy kosmetyków naturalnych. Zasłynęła przede wszystkim dzięki wieloletnim recepturom i składom, w których nie brakuje ziół oraz składników pochodzenia naturalnego. Firmy, które również produkują kosmetyki naturalne wiedzą, że tego typu produkty są bardzo pożądane i w związku z tym często mają wysokie ceny. Babuszka Agafia natomiast jest uwielbiana za dostarczanie kosmetyków wysokiej jakości w bardzo dobrych cenach.

Naturalne kosmetyki w niskiej cenie

Zainteresowanie Babuszką Agafią szczególnie wzrosło w momencie, gdy zaczęto brać pod lupę szkodliwe składniki zawarte w niektórych kosmetykach. Okazało się, że rosyjska marka nie ma w swoim składzie żadnych z tych niekorzystnych dla zdrowia oraz skóry dodatków. W składach Babuszki nie znajdziemy tym samym SLS, SLES, parabenów oraz sztucznych barwników. To są składniki, które najczęściej odpowiadają za alergie i podrażnienia skóry. Z tego powodu Babuszka Agafia zebrała grono fanów i fanek z całego świata, którym zależy na swoim zdrowiu i świadomej pielęgnacji.

Kosmetyki na różne przypadłości

W ofercie marki można znaleźć produkty, które przeznaczone są do skóry lub włosów o różnych potrzebach. W pierwszej kolejności powinno się zadać sobie pytanie, czego oczekujemy od stosowanych kosmetyków. Bardzo dobrym produktem jest drożdżowa maska do włosów Babuszki Agafii, która stała się wręcz kultowa wśród osób, którym zależy na wzmocnieniu oraz szybszym poroście włosów. W ofercie marki znajdziemy również bardzo dobrze wpływające na skórę twarzy maseczki nawilżające, odświeżające oraz wspomagające walkę z trądzikiem. Konsumentki bardzo też chwalą żele pod prysznic spod szyldu Agafii. Mają w swoim składzie odświeżająco działające zioła, które zdecydowanie umilają kąpiele. Marka wydała nawet swoje własne, naturalne pasty do zębów, które są chętnie wybierane przez osoby chcące wprowadzić jak największą ilość naturalnych kosmetyków do swojej codzienności.